ÜRETİM

Türkiye’nin kültür sanat sektörünün en önde gelen kurumları ve kişileriyle yıllardır kesintisiz olarak sürdürdüğümüz iş birliği ile alanımızın en iyisi olarak sektörün zirvesinde yer alıyoruz. Proje kapsamında yer alan ürün ya da sistem desteklerini alternatif öneriler geliştirerek en iyi bütçe çalışmasıyla sağlıyoruz.

PROJE UYGULAMALARI

Projelerin uygulama safhasında müşterilerimizin takvimlerini takip ederek mümkün olabilecek en hızlı şekilde malzeme tedariğini, sevkiyatını ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızın her aşamasında müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyoruz.

SERGİ PANOLARI

Sergi mekanı içerisinde esnek çalışma imkanı sunan sergi panoları tekil ya da çoğul biçimde uygulanabilir. Geliştirdiğimiz sistem çözümleri ile panoların taşınması ve montajı oldukça pratiktir.  Sergi panoları, modüler yapıda üretilmesi ve istenilen malzeme ile çeşitlendirilebilmesi sebebiyle mekanlara farklı bir bakış açısı getirir. Üretilen panolar, farklı sergi mekanlarına yeniden adapte edilerek birçok kez kullanılabilir.

ÇERÇEVELER

Eser boyutlarına özel olarak çerçeveler üretiyoruz. Çerçeveler, eserin algılanmasında ve korunmasında önemli bir rol oynar. Özel üretim çerçeve sistemlerinde kullanılan malzemeleri esere zarar vermeden güvenliğini sağlayacak şekilde seçiyoruz.

SERGİ VE FUAR STANTLARI

Sergi ve fuar etkinliklerinde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü teknik ekipman desteğini ve hizmeti sunuyoruz. Sergileme amaçlı kaideler, ürün ve eserlerin özelliklerine uygun özel koruyucu ekipmanlar, interaktif bilgi panoları ve yönlendirme elemanları vb. tüm teknik donanımın teminini sağlıyoruz.

TABLO ASMA SİSTEMLERİ

Her bir sanat eserini kendi özelinde ele alarak farklı teknik çözümler geliştiriyor ve uyguluyoruz. Eserin ve mekanın durumuna uygun geliştirilen askı ve sergileme sistemleri ile eserlerin en doğru biçimde yerleştirilmesini sağlıyoruz.

SES VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ

Çağdaş müze ve sergilerde hızla kullanımı artan dijital sistemler, ziyaretçilerin sergilere ilgisini arttırırken, çok daha zengin bir deneyim yaşamalarına yardımcı oluyor. Serginiz için en etkin olacak ses ve görüntü sistemini tespit ediyor ve teminini sağlıyoruz.

KORUMA BARİYERLERİ

Farklı malzemelerden üretilmiş koruma bariyerleri, iç ya da dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen portatif ürünlerdir. Çok yönlü bağlanabilme özelliğine sahip bariyerlerle, sergi mekanlarında estetik algıyı bozmadan pratik çözümler üretiyoruz.

VİTRİN SİSTEMLERİ

Vitrin sistemleri çözümlemelerimizde en temel ilke olarak eserin korunmasını ve görünürlük etkisinin güçlü kalmasını hedeflemekteyiz. Vitrin sistemleri, aydınlatma, kilit ve iklimlendirme çözümlemelerinin yanı sıra vitrin içi kaidelerini de kapsamaktadır.

AYDINLATMA SİSTEMLERİ

Sanat eserinin aydınlatılması eserin mevcut durumuna, kullanılan materyallerle, yaşına, rengine ve dokusuna uygun olarak değişiklik gösterir. Mekansal aydınlatma tasarımında ışık yoğunluğunu etkili bir şekilde kullanarak ziyaretçiyi yönlendirmeyi hedefliyoruz.